GÜVEN KOSTÜM /  İZMİR KOSTÜM KİRALAMA 


Bursa’nın Türkiye’deki lokasyonu , İstanbul, İzmir, Ankara gibi diğer Büyükşehirlerin ortasında yer alması, tarihi , turistik , kültürel gezilerin, kış turizmi kaynağı olan Uludağ’ın Bursa’da yer alması gibi nedenlerden dolayı sanayi ve ticarette de en önemli illerin başında yer almasına neden olmuştur.

istanbul-izmir-adana-ankara-antalya-balikesir-bursa-sakarya-turkiye-konya-duzce-yalova-edirne-canakkale-kirklareli-afyon-kutahya-adiyaman-mersin-manisa-aydin-kostum-kiralama-satilik-kiralik-kostum-kostumcu-alisveris-kostumcuali-onlinekostum

        Özellikle bir metropol şehir olan İstanbul’a deniz yoluyla 1.5  saatte varılabilir olması, kara yoluyla 2.5 saatte ulaşımın sağlanması ve helitaksi ile bursaair seferleri sayesinde hava yoluyla 15 dk. içinde İstanbul’da olunması nedeniyle artık Bursa’nın İstanbul’un bir bölümü gibi düşünülmektedir.

        İstanbul’a her hafta yapılan kostüm dağıtımı nedeniyle bir hafta öncesinden vermiş olduğunuz kostüm siparişinizi, bir hafta sonra dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

         Kargo ile gönderim kolaylığı artık siparişlerinizin ertesi gün elinize ulaşmasını sağlıyoruz. (Bu süre Türkiye’nin 800km. üzerinde olan illerinde 2 güne çıkabiliyor.)

          Ayrıca İstanbul , İzmir , Adana , Ankara, Eskişehir , Kütahya , Bilecik , Balıkesir , Sakarya , Edirne , Çanakkale , Konya , Aydın ve Antalya başta olmak üzere bir çok kostüm kiralama firmasının ana tedarikçisi olarak, ilgili firmaların memnuniyetleri sizlerin memnuniyetleri olması açısından çalışma prensibi olarak en dikkat ettiğimiz konuların en başında gelmektedir.

istanbul-izmir-adana-ankara-antalya-balikesir-bursa-sakarya-turkiye-konya-duzce-yalova-edirne-canakkale-kirklareli-afyon-kutahya-adiyaman-mersin-manisa-aydin-kostum-kiralama-satilik-kiralik-kostum-kostumcu-alisveris-kostumcuali-onlinekostum-kargolarimiz       

Kostümlerimiz, Bindallı ve Sultan kıyafetlerimiz, İstanbul , İzmir , Ankara , Antalya ‘da 2017 yılında en çok kiralanan kostümler olmuştur. Kostümlerimiz birinci sınıf kumaşlardan imal edilmiştir ve kalite bakımından en üst düzeydedir. Satılık veya kiralık kostüm siparişinizi ister iletişim bölümündeki iletişim formunu doldurarak veya 0553 633 88 58 nolu telefonla verebilirsiniz.

istanbul-izmir-adana-ankara-antalya-balikesir-bursa-sakarya-turkiye-konya-duzce-yalova-edirne-canakkale-kirklareli-afyon-kutahya-adiyaman-mersin-manisa-aydin-kostum-kiralama-satilik-kiralik-kostum-kostumcu-alisveris-kostumcuali-onlinekostum         istanbul-izmir-adana-ankara-antalya-balikesir-bursa-sakarya-turkiye-konya-duzce-yalova-edirne-canakkale-kirklareli-afyon-kutahya-adiyaman-mersin-manisa-aydin-kostum-kiralama-satilik-kiralik-kostum-kostumcu-alisveris-kostumcuali-onlinekostum    istanbul-izmir-adana-ankara-antalya-balikesir-bursa-sakarya-turkiye-konya-duzce-yalova-edirne-canakkale-kirklareli-afyon-kutahya-adiyaman-mersin-manisa-aydin-kostum-kiralama-satilik-kiralik-kostum-kostumcu-alisveris-kostumcuali-onlinekostum

WhatsApp chat